Willa Sowia Dolina

 (Wille)

Matejki 3 Karpacz

Weekend listopadowy

WILLA SOWIA DOLINA położona jest w spokojnym i urokliwym miejscu na Osiedlu Skalnym. Bliskoœć lasu i górskiego potoku daje możliwoœć aktywnego spędzenia czasu z dala od miejskiego zgiełku.
Zapraszamy goœści szukających odrobiny komfortu i kameralnej atmosfery w przystępnej cenie. Dla dzieci w odległoœci 100m jest miejskie boisko sportowe wraz z placem zabaw.
Do dyspozycji goœści jest 6 pokoi, w których można miło spędzić czas ze swoją rodziną lub znajomymi. Oferowane pokoje są dwu, trzy i czteroosobowe. Istnieje również możliwoœść doposażenia pokoju w dostawkę lub na życzenie rezerwacja sąsiednich pokoi.
Dla szczególnych goœści przygotowaliœmy atrakcyjne dwupoziomowe studio. W sypialni na piętrze znajduje się szerokie, wygodne łoże małżeńskie, natomiast na dole są dwie rozkładane sofy dla dzieci lub drugiej pary.
W każdym naszym pokoju zapewniamy sieć internetową WIFI, telewizor oraz w pełni wyposażoną łazienkę. Na parterze jest ogólnodostępna jadalnia, telewizor oraz kącik dla najmłodszych pociech.

nasze zdjęcia:

Wróć do ofert specjalnych

Zapytaj o nocleg