Willa Roztoka

 (Wille)

Kazimierza Tetmajera 26 Zakopane

Dorota, Warszawa

Ocena
3.4/5
2015-02-11 15:51:16
avatar

Ogólna ocena lokalu wydaje się być dobra, ale niestety diabeł tkwi w szczegółach. Najbardziej pozytywną odsłoną mojego pobytu była Pani recepcjonistka - pozdrawiam i polecam:) (natomiast o resztę obsługi można by już się czepiać - o kultrę czy schludność - wolałabym nie słyszeć przekleństw z pokoju obok, w którym Panie akurat sprzątają i jednak lubię, gdy ktoś odpowiada mi Dzień Dobry;) )
Śniadania to natomiast najgorsza część mojego pobytu - skromnie, średnio świeżo i podane też jakoś tak, byle jak. parówki "na ciepło" - zimne (nawet po dwukrotnym zwróceniu uwagi - nadal podawane zimne) tak samo jajecznica i kiełbaski, kawy nie radzę próbować nawet. Polecam dżem.
Czystość pokoi - ogólny plus, ale też szczegóły...nigdy(!) nie widziałam tak brudnych firanek w oknach, w szafie pozostawione jakieś śmieci po poprzednich gościach...

Nie są to bardzo znaczące minusy, tak jak mówie-szczegóły, które jednak powodują, że czuś niesmak. Skoro płacę, to wymagam jakości - stąd tak niska ocena "jakości do ceny".

Pozdrawiam,
D.

Ocenił standard:

pokoje

łazienki

obsługa

wyżywienie

lokalizacja

jakość do ceny

zgodność z ofertą

Komu polecił obiekt?

dla rodzin

dla seniorów